Horké kameny bez nápisů

Horké kameny VELKÁ SADA
  • Dárkové balení
Kód MR152
Kategorie Krása, zdraví, relaxace
Rozměr
Materiál lávové kameny, polyesterový sáček
Poznámka Sada obsahuje 8 - 9 kamenů.
Dostupnost Skladem
Cena (s DPH) 159,00 Kč

Každý se čas od času potřebujeme hýčkat a odpočinout si od denního stresu a napětí... Vytvořte si svou vlastní wellnes oázu! Hýčkejte sebe a svého partnera pomocí HORKÝCH KAMENŮ.

K terapii pomocí kamenů se používají teplé čedičové a studené mramorové kameny, společně s termo-terapeutickou masáží těla. Tento typ masáže se stal velmi populární ve většině lázní na celém světě.

Tato 5000 let stará masážní technika má své kořeny v Indii. Dokonce i Máyové mluvili o „Ayurvedě“, starověké léčitelské tradici spojené s podstatou bytí. Energie, která se při této kúře používá, se nazývá „Prana“, česky „dech života“, a začíná se uvolňovat a šířit prostřednictvím užívání horkých a studených kamenů.

Kombinace tepla z kamenů a jemné aplikace esenciálních olejů dává teplu proniknout až do svalů a tím uvolňuje napětí.

Studené kameny minimalizují záněty. Střídavé užívání horkých a studených kamenů stimuluje krevní oběh a podporuje vlastní regenerační proces těla, čili může zmírnit akutní onemocnění a chronické nemoci.

Sřídání chladu a tepla je všeobecně uznávaná metoda. Je to standardní léčba svalů a jiných zranění.

Terapie pomocí Horkých kamenů kombinuje současně výhody chladu a tepla.

Kameny přenášejí a odčerpávají chlad a teplo z těla, avšak odlišným způsobem než při užívání vyhřívaných nebo chladících podložek. Díky váze kamenů aplikovaných na těle, a tudíž pronikání tepla/chladu až ke svalům je efekt naprosto odlišný od normální léčby teplem/chladem. Učinky jsou tak intenzivnější než při běžné léčebné kúře.

Po terapii kameny se budete cítit jako noví, očištění, zrelaxovaní a soustředění.

Terapie kameny je spojena s přírodou - čistou a nezkaženou, ale bohužel často přehlíženou.

Ti, kteří vyzkoušeli terapii Horkými kameny následně pocítili úlevu při těchto obtížích:snížení bolesti svalů a jejich napětí, vylepšení krevního oběhu, úleva při revmatických a artritidických obtížích, úleva při bolesti zad, zmírnění stresu, pocitů úzkosti a napětí, pomoc při nespavosti, pomoc při depresích

Indičtí jogíni pracují s uvolňováním energie, užíváním meditace, dechových cvičení, masáží atd. K dalšímu léčebnému procesu (mimo své ruce) užívají i jiné „nástroje“ jako jsou krystaly, kameny, rostliny a květiny.

Původ masáží pomocí kamenů je sledován zpět do historie k léčitelům sbírajícím kameny z koryt řek a jejich následným zahříváním pomocí horkého uhlí či vody. Mysleli si, že aplikace horkých kamenů na různé části těla - na centra energie - může stimulovat regenerační proces. Teplo z kamenů nechá svalům odpočinout a uvolňuje bolesti svalů.

Horké kameny vyvažují toky energií mezi tělem a duší. Když teplo z kamenů slábne, jsou nahrazeny jinými horkými. Chodidla jsou zvláště citlivá na energii a proto se mohou lehce stimulovat...

Jak na to:

Nahřejte Horké kameny tak, že je vložíte do vody, kterou přivedete k varu. Opatrně odlejte vodu a nechejte kameny oschnout na ručníku. Ujistěte se, že kameny nejsou příliš žhavé tím, že se každého dotknete. Nyní aplikujte teplé (ne žhavé!) kameny na tělo jak je popsáno výše.

ZÁDA-Položte kameny v pravidelných odstupech podél páteře. Páteř je centrum těla, vyvažující toky energií skrze celé tělo. Kameny neulevují pouze bolesti zad apod., ale také dává pocit pohody a celkového uvolnění.

RAMENA-Použijte Horké kameny na lopatky a část krku, abyste ulevili napětí v ramenech a krku.

CHODIDLA-Použijte menší kameny mezi prsty u nohou. Chodidla jsou plná energických bodů. Masáž chodidel dokáže zázraky v celém těle a má zklidňující efekt na mysl!

RUCE-Použijte Horké kameny podél celé délky rukou a dlaní k uvolnění ztuhlosti a k stimulaci toků pozitivní energie.

Užívání kamenů

Pro dosažení nejlepších výsledků jsou Horké kameny užívány strategicky kolmo na krk, záda, ramena, nohy, dlaně a chodidla.

Terapie teplými či studenými kameny

Kameny, ať už jsou užívány teplé či studené, mohou mít blahodárný vliv na kardiovaskulární systém. Pokud jsou užívány studené, měly by být umístěny v plastikové tašce obklopené kostkami ledu nebo v ledničce na dobu, dokud nejsou chladné na dotek.

Olejová kúra

Použijte esenciální oleje na požadovanou část těla. Nechte svého partnera Vás masírovat Horkými kameny jemnými krouživými pohyby nebo pohyby po celé délce masírované části nahoru a dolů. Jemně přitlačte na kameny a pokračujte v masáži... užívejte si!

 

© Sportigo s.r.o.

Rychlý kontakt
Email:
info@sportigo.cz
ICQ: (Brno)
629125027
ICQ: (Praha)
620531075
Telefon: (Brno)
541 213 230
Telefon: (Praha)
222 519 744