Nákup u nás je bezpečný

Náš internetový obchod funguje již od roku 2007, každým rokem zlepšujeme a rozšiřujeme kvalitu našich služeb. Od počátku fungování evidujeme minimální počet problémových zásilek (= zásilek, jejichž doručení provázely nestandardní události, jako zpoždění zásilky, poškození obalu či zásilky), minimální počet reklamací a též mizivý počet vrácení zboží.

Co se ale stane v případě, že problémy nastanou - VYŘEŠÍME JE!!

?? Objednal/a jsme si zboží, nepřišlo mi automatické potvrzení?? Oops, někde se stala chybička! Prosím kontaktujte zákaznický servis 222-766-216 nebo obchod@originalnidarky.cz, objednávku zadáme ručně.

 

?? Zásilka dorazila poškozená??

1)       Zásilku můžete nepřevzít – zašleme zboží znovu a reklamaci vyřešíme s přepravcem

2)       Zásilku jste převzali – je poškozený i obsah – poškozené zboží nafoťte a zašlete na obchod@originalnidarky.cz – o dalšímu postupu Vás budeme informovat

 

?? Zboží nesplňuje moje představy (s dívkou pro kterou jsem dárek objednal jsem se rozešel, dárek je pro tchýni příliš hezký, atd.)  – chci jej vrátit??

Prosím informujte nás o této skutečnosti nejlépe e-mailem na obchod@originalnidarky.cz, nepoškozené zboží v původním obalu můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od převzetí zboží. Peníze za zboží Vám vrátíme na účet.

 

 ?? Zásilka má zpoždění?? Kurýrní služba garantuje dodání do druhého dne od odeslání (vyjma zásahu vyšší moci – sněžná kalamita, dopravní nehoda, atd.), pokud má kurýr zpoždění a z přepravní společnosti Vás nikdo neinformoval ohledně zpoždění, prosím kontaktujte náš zákaznický servis na 222-766-216 nebo obchod@originalnidarky.cz

Česká pošta bohužel žádný termín doručení negarantuje, pokud má zásilka zpoždění, prosím kontaktujte náš zákaznický servis ohledně dalšího postupu popř. čísla zásilky.

 

 ?? Jsou platby za zboží bezpečné??

Zboží můžete zaplatit buď na dobírku – peníze předáte řidiči přepravní společnosti a ten Vám předá balíček, nebo můžete zaplatit na náš účet předem, platba je ihned po obdržení zpracována a zboží je týž den/následující den expedováno k Vám.

 

?? Ochrana dat??

Společnost NODUS TRADE s.r.o. se zavazuje, že osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně, s výjimkou případů, kdy tak stanoví zákon ve vztahu k orgánům Českého státu a státní správy. Provozovatel serveru www.originalnidarky.cz prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Více o ochraně osobních dat v Obchodních podmínkách