Elektrická slánka / pepřenka Zobrazit větší

Elektrická slánka / pepřenka

Máte rádi čerstvě namletý pepř a oceníte i kvalitně namletou sůl? Potom je pro vás ideální volbou automatický mlýnek na pepř a sůl Maldin. Elegantní a výkonný, prostě chlouba každé kuchyně, skvělý dírek pro všechny, kdo si na vaření dávají opravdu záležet!

Více informací

499 Kč s DPH

na objednávku

Objednejte teď a doručíme: Pátek 19/08/2022
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 39 Kč

  Máte rádi čerstvě namletý pepř a oceníte i kvalitně namletou sůl? Potom je pro vás ideální volbou automatický mlýnek na pepř a sůl maldin. Elegantní a výkonný, prostě chlouba každé kuchyně, skvělý dírek pro všechny, kdo si na vaření dávají opravdu záležet!

  Rozhodli jste se starý ruční mlýnek na koření, pepř a sůl nahradit moderním? Vyberte si rovnou automatický mlýnek a nebudete litovat, ušetří spoustu práce a mletí bude probíhat přesně podle vašich představ. Nastavíte si i hrubost mletí, točení kličkou nebo horní částí mlýnku odpadá, o vše se postarají vložené baterie a elektrický motorek. Po odklopení víčka v horní části přístroje vsypete surovinu a po naklonění přístroje do úhlu přibližně 90° začne mletí probíhat automaticky.

  V přední části mlýnku, kudy vypadává již namletý pepř nebo sůl, je malá plastová hvězdice, jejímž pootočení (podle vyznačených symbolů) nastavíte požadovanou hrubost mletí. Mlýnek vypadá opravdu reprezentativně a bude ozdobou každé kuchyně, je to i skvělý a neotřelý dárek! Snadno se čistí a výměna baterií je dílem okamžiku, jen pootočíte dolním dílem a přihrádky pro baterie jsou zpřístupněny.

  Materiál

  odolný plast a nerez

  Rozměry

  21,5 x 6 x 8 cm (výška x šířka x hloubka)

  Napájení

  6 tužkových baterií typu AA

22 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: