Addictaball – 3D hlavolam

Uvnitř průhledného hlavolamu se nachází 118 různých překážek, které musíte s kuličkou překonat, aby jste dosáhli cíle. Je třeba trpělivosti, v opačném případě je naděje na úspěch velmi nízká. Vyhrává hráč, který dosáhne cíle v nejkratším čase.

Více informací

229 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Středa 04/10/2023
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Intelect ball je jeden z nejlepších 3D hlavolamů současnosti.

  Intellect Ball je 3D labyrint, který prověří Vaší trpělivost. Toto bludiště se také výstižně nazývá Návykový labyrint, jelikož jakmile ho jednou začnete hrát, těžko se pak od něj odtrhnete.

  Uvnitř průhledné koule se nachází přes 100 různých překážek, které musíte s kuličkou překonat, aby jste dosáhli cíle. Překonávání těchto překážek uvnitř hlavolamu vás donutí přemýšlet trojrozměrně a tím postupně zlepšíte vaší představivost v prostoru, koordinaci a motoriku. Cesta ze startu do cíle nemusí být nikdy stejná, ale vždy je zábavná. Využívání zemské přitažlivosti a otáčení koule o 360° zaměstná vaše mozkové buňky a prověří vaši zručnost a šikovnost. Intellect Ball je skvělá zábava pro dospělé, která prověří Vaši schopnost se soustředit a zároveň se hodí i jako dárek pro dítě, jelikož mu pomůže rozvíjet motorické schopnosti.

  Jestliže máte v oblibě různé hlavolamy a hříčky, je tu pro vás něco, co vám pořádně zamotá hlavu!

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: