Kamenná prodejna

        Vyšehradská 10

        128 00 Praha 2

        Po 11:00 - 17:00
        Út 11:00 - 17:00
        St 11:00 - 17:00
        Čt 11:00 - 17:00
        Pá 11:00 - 17:00

        tel: +420 222-766-216

Mohlo by vás zajímat

Kapesní vystřelovací hřeben

Stylový hřeben v designu vystřelovacího nože Vám nikdo neuvěří, že je to hřeben. Vhodné nejenom pro muže, ale i pro ženy, pro případ náhlé potřeby učesání.

Více informací

169 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Objednejte teď a doručíme: Úterý 13/04/2021
 • Poplatek za dopravu:
 • Osobní odběr : 0 Kč
 • Česká pošta : 99 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Tato megagigasupervychytávka je určena zejména pro muže z řad šviháků lázeňských, hezounů nasmátých, frajerů libových či seladonů vyladěných.

  Již nemusíte nosit v zadní kapse vašich ošoupaných, sepraných a plandatých džínů zastrčený potupný růžový hřebínek pro nezbytné pročísnutí a ulíznutí Vaší prořídlé, přirozeně umaštěné kštice!

  Nyní budete ozdobeni stylovým hřebenem, který ve složeném stavu připomíná luxusní kapesní nožík, avšak po stisknutí apartního čudlíku místo čepele, vystřelí praktický hřebínek.

  Nejen, že již Vaši image frajera nebude kazit kus zcela nestylového plastu, ale díky tomuto hřebínku budete působit až o 34% více jako drsňák! Ne každý musí vědět, že onen vrahounsky vypadající předmět okupující Vaši zadní kapsu místo růžového hřebínku, je též hřebínek. Nezasvěcení budou předpokládat, že jste minimálně členem mafie, vůdcem gangu recidivistů či přinejmenším osamělým rabiátem. Tím pádem bude posílena míra Vaší drsnosti a chlapáckosti, což jistě ocení zejména Vaše obdivovatelky z řad osazenstva non-stop barů či štamgastek nádražních restaurací.

  Avšak pozor milí krasavci, kromě spousty výhod tohoto hřebínku, z nichž jsme se pokusili chabou a nepatrnou část uvést výše, disponuje tato vychytávka jednou poměrně závažnou nevýhodou. Tato nevýhoda se sice projeví pouze v případě, že se dostanete do prekérní situace, a jste přímo fyzicky napadeni jiným ještě drsnějším frajerem ve vyplandaných džínách s umaštěnou kšticí, navíc posíleného pár rumy, který se nemůže zbavit dojmu, že jste mu něco ukradl, či přebral jednu z nádražních krasavic, či že o něm nevhodně mluvíte jako o socce či houmlesovi. Ten pravý průser nastane poté, co po několika slovních popř. pěstních inzultací na Vaši osobu, protivník vytasí opravdový kapesní nožík. Vy můžete bleskurychle reagovat a vytasit svůj kapesní „nožík“, ale jakmile stisknete čudlík a místo čepele vystřelí hřebínek, tak jste pravděpodobně v řiti… v podstatě může nastat pět variant jak se bude situace vyvíjet:

  1)       v tom horším případě se můžete těšit na pěkné sestřičky v úrazovce, několika týdenní rekreační pobyt v nemocničním zařízení a náramné jizvy, kterými budete za několik měsíců ohromovat nádražní modelky

  2)       v tom ještě horším případě se můžete těšit na pěkné sestřičky v úrazovce, několika týdenní rekreační pobyt v nemocničním zařízení a náramné jizvy, které budete mít si vůbec neužijete, protože krom třiceti bodných ran, ještě dostanete pár pořádných ran do hlavy bejsbolkou, takže neudržíte moč ani nic jiného, krmit Vás budou hadičkou, jak se jmenujete Vám bude úplně jedno a nějaký jizvy či cokoliv jiného Vám bude fakt ale fakt úplně u ….

  3)       v tom nejhorším případě se můžete těšit na pěkného doktora ze záchranky, několika denní pobyt v márnici a náramné jizvy, kterými budete za několik měsíců ohromovat houmless andělice či sociálně slabší čertice

  4)       je však i šance (a to dosti mizivá), že poté co vytasíte hřebínek, konsternovaný protivník dostane záchvat smíchu, kterýžto jeho dlouhé roky startkami týrané plíce nedokáží zpracovat a protivník se může těšit na sestřičky či čertice

  5)       stejně pravděpodobná jako u bodu 4) je i varianta, že protivníka hřebínkem ubodáte, zatím se to teda nikomu nepovedlo…

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: