Kamenná prodejna

        Vyšehradská 10

        128 00 Praha 2

        Po 11:00 - 17:00
        Út 11:00 - 17:00
        St 11:00 - 17:00
        Čt 11:00 - 17:00
        Pá 11:00 - 17:00

        tel: +420 222-766-216

Mohlo by vás zajímat

Zobrazit větší

Hotelový zvonek

Hotelový zvonek, skvělý pomocník nejenom na recepci, ale všude tam kde se potřebujete dovolat osoby, která se na konkrétním místě zrovna není.

Více informací

139 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Objednejte teď a doručíme: Úterý 13/04/2021
 • Poplatek za dopravu:
 • Osobní odběr : 0 Kč
 • Česká pošta : 99 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Představujeme vám retro vzpomínku na hotely z holywoodských filmů, kde má právě tento zvonek ve filmu ústřední roli při vytváření dramatického zvratu. Typická situace: mladý pár na útěku (ať už z lásky, po loupeži či před vrahem nebo pronásledovaný mimozemšťany), je noc, venku prší, lije, bouřka jako při konci světa, v autě prázdná nádrž a jaké štěstí, že s poslední kapkou benzínu dojeli k tomu umolousanému motelu uprostřed ničeho, kde na bzučivě svítícím neonu blikavě vynechávají písmena. A pak přichází scéna, kdy zvonek přivolá klíčovou postavu celého filmu. Vyšinutého masového vraha, úchyla, co si ve sklepě hraje s vycpanýma veverkama, recepčního ovládaného mimozemskou civilizací či otce bratra sestry mladého páru. Tato postava se došourá vždy po pronikavém zazvonění na hotelový zvonek. Případně po urputném zvonění, protože mimozemšťani jsou už za dveřmi.

  Nyní tento fantastický zvonek můžete vlastnit i vy. Zvoněním na tento zvonek můžete přilákat v podstatě každého. Bohaté využití se pro něj najde jak doma tak i v kanceláři. Bezpochyby jej však ocení majitelé hotelů, motelů či botelů, kteří mají smysl pro recesi a stylové vybavení.

  Ve firmách s obslužným pultem je tento zvonek nedocenitelným pomocníkem. Zatímco vy ve skladu hledáte potřebné zboží, svačíte nebo luštíte sudoku, lidé vepředu netrpělivě čekají na obsluhu a vy pak posloucháte od majitele stížnosti, jak si nehledíte zákazníků. Se zvonkem na sebe zákazníci upozorní a vy jim můžete být kdykoli k dispozici.
  Stejně tak v restauracích, kdy kuchaři vytvoří své delikatesy, které jsou připraveny k servírování, mohou zvoněním přivolávat číšníka (doufejme neovládaného mimozemšťany).

  Domácímu využití také jistě přijdete na chuť. Pokud jste nemocní nebo to jen předstíráte, strategicky umístěný zvoneček vedle postele vám dovolí instruovat zbylé členy domácnosti k naplňování vašich potřeb. Buď je zvoněním přivoláte nebo si můžete vytvořit svou vlastní domácí zvonkovou morseovku, kdy různý počet zazvonění může znamenat cokoliv od přinesení čaje až po masáž nohou.

  A pokud patříte mezi vyšší vrstvu zhýralých šlechticů, zaručujeme vám, že s tímto zvonkem bude vaše služebnictvo vždy vědět, kdy být svému pánovi k službám.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: