Cestovní miska na salát - červená Zobrazit větší

Cestovní miska na salát - červená

Konečně miska s praktickým využitím, miska na salát s vidličkou na boku a kelímkem pro zálivku, už bez obav můžete vzít svačinu do batohu aniž by se Vám vylila

Více informací

119 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Čtvrtek 01/06/2023
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Představujeme Vám praktickou cestovní misku na salát, díky které můžete na své výlety brát i zdravou a lehkou svačinku. Ocení ji především vegetariáni, kteří na výletech neholdují velkým zásobám řízků či paštice s rohlíkama.

   

  Tato dózička je rovněž neocenitelným pomocníkem při dietách, kdy si připravujete veškerá jídla doma. Můžete si tak vytvořit svou vlastní krabičkovou dietu. Když vás při cestě do práce nebo při cestování přepadne hlad a zastavíte na benzínce, kde jsou regály plné baget, sušenek a chipsů, které Vám nechutnají nebo se snažíte dbát o svou linii, jistě Vás potěší, že máte u sebe mísu plnou čerstvého salátu.

  Jelikož je dóza velká, můžete přidáním orestovaného kuřecího prsa či tuňáka vytvořit i lehký oběd. Příprava salátu může být velmi jednoduchá. Můžete vše nakrájet, dát do dózy a po zavření jednoduše protřást čímž se vše hezky promíchá.

   

  Nyní se můžete vydat na cesty vybaveni svými oblíbenými ovocnými, zeleninovými, těstovinovými a jinými saláty. Díky této dóze můžete mít svůj salát kdekoli čerstvě připravený, jelikož miska obsahuje i kelímek pro váš oblíbený dresing, zálivku či jogurt. Nemusíte tedy dresing do salátu přidávat už doma a následně o svačinové přestávce vašeho výletu jíst nehezky vypadající kaši. K dóze je připevněna i vidlička, čili vám nic nebrání vychutnat si lehkou svačinku uprostřed hor, v lese nebo u vody.

   

  V nabídce také cestovní miska na salát v modré a zelené barvě.

   

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: