Ledové panáky 12ks

MA328

Chcete být originální na každé párty a mít vždy svůj drink ledově vychlazený ? Pořiďte si naší formu na ledové panáky.

Více informací

229 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Pátek 27/05/2022
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Od nynějška si již nebudete dávat led do nápoje, ale nápoj do ledu!

  Je to zcela prosté a jednoduché! Do formiček nalijete vodu, zavíčkujete a dáte do mrazáku na 3 – 6 hodin. Po několika hodinách máte hotové ledové skleničky, do kterých si můžete nalít svůj oblíbený drink a nikdy nikdy Vám nevychladne!!!

  Do formiček nemusíte dávat pouze vodu – co použijete jako základ a čím je naplníte pak už záleží jen na Vaší chuti a fantazii. Skvělá je kombinace zmraženého pomerančového džusu, do které se poté nalije vodka, zražený sprite naplněný brusinkovou vodkou, zmražená Cola-cola s rumíkem, zmražený energerťák s vodkou (drk drk zmrzlá křídla) anebo výtečná vychytávka mojito s lístky máty a třtinovým cukrem zamraženými přímo v ledu. Na své si přijdou i příznivci nealkoholických vychytávek, kdy do džusových panáku můžeme přidat kousky jahod či jiného ovoce anebo zkušenější tvořiči panáků mohou díky různým sirupům postupně nalévaným do panáčků vytvořit pruhované duhové panáčky.

  Dokonce i pokud máte v příbuzenstvu rodilého Rusa a na každé oslavě trnete, že Vám po vypití panáčka třískne se skleničkou o zem  - tak i pro Vás jsou určeny ledové panáky, které zachrání Vaše skleničky i podlahu a ušetří Vás úklidu střepů.

  Balení obsahuje tři sady po čtyřech panáčcích, pro malou oslavu můžete namrazit je jednu sadu, pro větší párty se bude hodit všech 12 panáčků. Navíc součástí balení je i praktický tác, na kterém můžete panáčky servírovat – a poté co dopijete tác bezpečně zamezí mokrým skvrnám od tajících panáků na stole.

  Hmmmmm, zní to moc dobře! Tak na zdraví!

   

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: