Butylka s pouzdrem na cigarety

MA343

Už se Vám stalo na festivalu či koncertě, že si chcete dát nějaký ten alkohol a k němu i cigaretu? Jenže cigarety zrovna nemůžete najít, protože jste je nechali v autě, nebo ve stanu. Pak je zde geniální butylka se zabudovaným prostorem na cigarety. Problém je vyřešen, alkohol a cigarety budou pohromadě :-)

Více informací

439 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Pátek 01/07/2022
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 39 Kč

  Chlast je slast, cigára a chlast – dvojnásobná slast.

  Tato butylka je sama o sobě praktická věc. Může vám zachránit či alespoň zpříjemnit život v těžkých životních situacích. Může vás zahřát při dlouhých zimních plískanicích, dodat energii na namáhající túře, rozveselit nudný večírek či rodinnou sešlost.

  Naši vědci ve spolupráci se soudruhy z NDR a NASA však vyvinuli speciální upgrade butylky, určený zejména pro kuřáky – zachovává vlastnosti klasické butylky, navíc ji však rozšiřuje o velmi praktické pouzdro pro cigarety. S touto butylkou budete mít cigarety vždy po ruce a nebudete  muset lovit v pomačkané krabičce. Vše potřebné (tedy cíga i chlast) budete mít v náprsní kapse.

  Butylka je vhodná především pro ty, kterým jejich drahá polovička zakazuje kouřit – při šacování saka i bundy ženuška nic nenajde – jen butylku (ze které si beztak potají lokne). Průser ale je, když Vám ženuška, zakazuje jak kouřit, tak i pít… pak je Vám tato butylka k ničemu.

  Butylka se vyznačuje kvalitním materiálem a precizním zpracováním, butylka je vyrobena z nerezu a potažena ekokůží.

   

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: