Sada Girls on tour Zobrazit větší

Sada Girls on tour

MA357

Krásná růžová butylka s nerezovým štamprdlem s možností zavěsit na krk jako přívěšek, který nejvíce využijete na nějaké párty.Nejlépe je zastavit se postupně u všech přátel na diskotéce, kteří Vám nalejou do přívěšku drink. Pozor na vlasní nebezpečí :-)

Více informací

329 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Středa 04/10/2023
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Tato stylová  růžovoučká dárková sada placatky a kalíšku na řetízku (proč je kalíšek na řetízku poznáte po použití této sady) je vhodná pro všechny slečny a dámy, které si občas rády „cvaknou“ ať už kvůli zimě, či na kuráž., ale nejvíc se hodí na dámskou jízdu či rozlučku se svobodou.

  Když se vydaří dámská jízda či nevěstina rozlučka ů tak je to fakt FENOMENÁLNÍ. Jen si prosím dejte pozor, ať nedopadnete jako dámy v následujícím vtipu.

  Dvě spořádané ženy si vyrazí na dámskou jízdu a nějak nechtěně se ožerou jako dogy. Vrací se v noci domů a když prochází kolem hřbitova přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou teda mezi hroby, ale ani jedna nemá toaletní papír. První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusní prádlo, které nechce obětovat. Všimne si věnce na hrobu u něhož dřepí, šáhne tedy po stuze a vytře se tou stuhou z věnce.
  Ráno si jejich manželé telefonují a stěžují si, jak jindy spořádané a slušné ženušky jsou zlitý jako vázy a teď chrápou v posteli.
  Jeden z nich si ještě podotkne: Začínám tušit to nejhorší….Ta moje přišla bez kalhotek !
  A ten druhý na to: Hmm, to nic není…..Tý mojí čouhá z půlek nějaká pentle a na ní je
  napsáno: OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU – NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME!

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: