Luxusní butylka v designu láhve

MA363

Butylka v designu láhve, luxusní doplněk na oslavy, festivaly, výlety. Butylka je v pouzdře, které má závěsné ucho, můžete ji tedy nosit za opaskem a použít kdykoliv budete mít žízeň.

Více informací

419 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Pondělí 30/05/2022
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 39 Kč

  Milí přátelé, správně můžete namítat, že tato nádoba není butylka (neboli placatice) v pravém slova smyslu, není ani placatá, ani se nevejde do náprsní ani žádné jiné kapsy, ale podstatu kovové, dobře uzavíratelné lahve na alkohol plní zcela znamenitě.

  Tato placatice neplacatice totiž umí mást tělem. Vypadá jako láhev na vodu či jako termoska. Inu samozřejmě vodu či čaj v ní můžete též uchovávat, ale rumík je rumík, že ...

  Výhodou je, že na trik s termoskou s čajem snadno skočí, jak manželka tak i tchýně, a ještě Vás pochválí za dodržování pitného režimu. Průser nastane ve chvíli, když se z Vaší termosky s čajem napijí děti.... No průser, záleží na tom, zda jsou této skutečnosti přítomny dvě výše zmíněné milované ženy. Pokud nejsou v dohledu, tak je vše v poho a Vaše děti jsou zase o něco zkušenější.
  Nutno upozornit, že butylka není určena pro žádné troškaře! Zcela s přehledem pojme pulčák rumu či voďoura či zelené či slivovičky.
  A protože se butylka nevejde do kapsy, je opatřena praktickým a elegantním obalem z ekokůže a poutkem pro upevnění na pásek či na batoh.

   

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: