Kamenná prodejna

        Vyšehradská 10

        128 00 Praha 2

        Po 11:00 - 17:00
        Út 11:00 - 17:00
        St 11:00 - 17:00
        Čt 11:00 - 17:00
        Pá 11:00 - 17:00

        tel: +420 222-766-216

Mohlo by vás zajímat

Digitální alkoholtester Zobrazit větší

Digitální alkoholtester

Pokud jste zodpovědný řidič pro jistotu si do auta pořiďte alkohol tester.Po požití alkoholu je koncentrace alkoholu v krvi člověka ovlivněna věkem a fyzickou kondicí, požitým jídlem - jeho množstvím, tělesnou váhou, délkou spánku - odpočinku a dalšími skutečnostmi. Rychleji se alkoholu zbaví stokilový najezený a odpočatý hokejista, nežli šedesátikolová slečna na dietě po mejdanu.

Více informací

299 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Objednejte teď a doručíme: Čtvrtek 24/09/2020
 • Poplatek za dopravu:
 • Osobní odběr : 0 Kč
 • Česká pošta : 99 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Pokud jste zodpovědný řidič pro jistotu si  do auta pořiďte alkohol tester.

  Po požití alkoholu je koncentrace alkoholu v krvi člověka ovlivněna věkem a fyzickou kondicí, požitým jídlem - jeho množstvím, tělesnou váhou, délkou spánku - odpočinku a dalšími skutečnostmi. Rychleji se alkoholu zbaví stokilový najezený a odpočatý hokejista, nežli šedesátikolová slečna na dietě po mejdanu.

  Pokud máte pochyby, zda-li máte ještě alkohol v krvi, třeba před jízdou autem, pak měření alkoholu v krvi pomocí alkoholtesteru je na místě. Doporučujeme do domácnosti minimálně 1 alkohol tester, abyste si mohli být jisti, že na silnicích nikomu neublížíte a zároveň, že při kontrole policií budete mít i nadále řidičské oprávnění.

  Tento spolehlivý a jednoduchý detektor zcela spolehlivě vyvrátí Vaše obavy ze zbytkového alkoholu či palčivé pochybnosti zda už to jedno pivko vyprchalo či nikoli.

  Alkoholtester je praktický dárek pro každého řidiče či řidičku, ale jistě ho ocení i ti z nás, kteří musí ráno při příchodu do práce "dýchat".

  Použití: Zmáčkněte tlačítko a chvíli vyčkejte, přístroj se po dobu 10 vteřin zahřívá. Poté po dobu ca 10 vteřin dýchejte do přístroje, jakmile přístroj zapípá, ihned se vám ukáže výsledek. Nedýchejte do přístroje dříve než 20 minut po požití alkoholu.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: