Šperkovnice skleněná s motivem

MR203

Také Vám vadí, že Vaše šperky jsou do sebe zamotané ? Řetízky jsou dohromady s prstýnky a dloho Vám trvá, než najdete to co hledáte ? Pak je zde naše elegantní skleněná šperkovnice s motivem, která umožňuje vkládat prstýnky do jednoho šuplíčku a řetízky či naušnice do druhého šuplíčku.

Více informací

449 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Pondělí 30/05/2022
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 39 Kč

  Šperky a bižuterie patří k nejhezčím a nejoblíbenějším doplňkům každé ženy. Aby však šperky a bižuterie zůstaly nadlouho krásné, je třeba je chránit před negativními vlivy a nebezpečím poškození.

  K poškození bižuterie dochází nejčastěji působením těchto faktorů:

  Mechanické působení– roztržení, natažení či pokřivení, například při sportu, zatržením o výčnělek, bižuterii z textilií můžeme přeříznout, pozor, při česání vlasů... Do této kategorie můžeme zařadit i poškození otěrem při jednorázovém dlouhodobém namáhání, viz například kovový náramek, kterým třeme o stůl při psaní na počítači.

  Chemické působení (především se to týká kovových a plastových částí) – veškeré kosmetické pleťové a vlasové prostředky, agresivní pot, v žádném případě s bižuterií  nenavštěvujte kadeřníka (např. trvalá  má trvalý negativní vliv i na bižuterii).

  Fyzikální vlivy – máme na mysli světlo, prach, vlhko, vodu nebo intenzivní horko (např. sauna). Většina kovových částí bižuterie je galvanována a zejména na stříbrnou galvaniku má světlo ničivý vliv.  Některé komponenty (například drát) bývají lakovány, a pokud se na nich dlouhodobě usazuje prach, jejich povrch zmatní, naruší se a časem může korodovat.

  Proto se snažíme bižuterii či šperky vystavovat výše popsaným vlivům co nejméně nebo se jejich účinek snažíme alespoň minimalizovat. Se šperky nesportujeme, nenavštěvujeme s nimi kadeřníka, kosmetické a vlasové prostředky nanášíme jako první. Samozřejmě bižuterii odkládáme před všemi procedurami, kdy by přišla do kontaktu s vlhkem.

  Co se týče správného uchovávání šperků a bižuterie, nikdy je neskladujte na přímém světle, spíše je umístěte do tmavšího místa. Ideální jsou pro tento účel šperkovnice, které šperky a bižuterii uchrání před světlem i prachem, a ještě v nich budete mít pořádek.

  Pro uchovávaní šperků doporučujeme tuto krásnou a romantickou šperkovnici.

   

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: