Kamenná prodejna

        Vyšehradská 10

        128 00 Praha 2

        Po 11:00 - 17:00
        Út 11:00 - 17:00
        St 11:00 - 17:00
        Čt 11:00 - 17:00
        Pá 11:00 - 17:00

        tel: +420 222-766-216

Mohlo by vás zajímat

Trofej kůň

Máte někoho kdo miluje koně? Někdo kdo se o něj perfektně stará či začíná se učit jezdit ? Pak ho oceňte naší trofejí. U trofeje jsou k dispozici 3 nálepky s nápisem: Já miluji koně, Za největší koninu, Kam se hrabe Váňa. Trofej si můžete polepit tak jak potřebujete.

Více informací

219 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Objednejte teď a doručíme: Úterý 31/03/2020
 • Poplatek za dopravu:
 • DPD CZ : 89 Kč
 • Česká pošta : 99 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Kůň je nejlepší pes, parafrázoval kdysi G. B. Shaw známé úsloví o nejlepším příteli člověka, čímž chtěl vytknout zvláštní povahu tohoto živočicha. Koně a člověka váže prastarý vztah sahající hluboko do historie. Kůň představoval jak symbol nespoutanosti, tak bezpečí, umožňuje člověku možnost rychlého přesunu, ale i požitku z jízdy volnou krajinou, kdy zakouší pocit osvobození. Podobně jako na psy na ně nahlížíme nikoli jen z pohledu užitkovosti, ale vnímáme i jejich krásu a cosi jako povahové rysy. Považujeme je tedy za jedinečné bytosti, které dokáží projevovat emoce, tedy jsou pro nás zvláštním druhem „lidí“.

  V dnešní době již méně vnímáme užitkovost koní – snáze a pohodlněji se přesouváme autem, zemědělské práce zastane mechanizace. Jediné opravdu užitkové využití koní nacházíme v lesnictví, ve špatně přístupných terénech, kam se prostě žádný stroj nedostane a se stahováním dříví musí pomoci koníci.

  Koně dnes vnímáme zejména jako hobby, zábavu, relax či sport. Téměř každé dítě se chce naučit jezdit na koni, soukromým stájím se daří a na dostihy chodí tisíce diváků. Koně jsou prostě báječní kamarádi, skvělí sportovci, trpěliví pomocníci a nádherní tvorové.

  Pro ty, kteří též propadli lásce ke koním, jezdectví a pohledu na svět z koňského hřbetu je určena tato trofej v designu koně.

  Trofej určená (nejen) pro koňaře je opatřena třemi samolepkami, z nich můžete vybrat tu nejtrefnější.

  -  Já ♥ koně
  -  Za největší koninu
  -  Kam se hrabe Váňa!
   

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: