Kamenná prodejna

        Vyšehradská 10

        128 00 Praha 2

        Po 11:00 - 17:00
        Út 11:00 - 17:00
        St 11:00 - 17:00
        Čt 11:00 - 17:00
        Pá 11:00 - 17:00

        tel: +420 222-766-216

Mohlo by vás zajímat

Daruj své srdce

Na obalu srdce darovaného z lásky naleznete tento text: Dávám Ti své srdce, protože Tě miluji a cítím, že Ty jsi ta pravá osoba, u které bude moje srdce v dobrých rukou. Moje srdce je vyrobeno z pěnového polyuretanu. Můžeš je mačkat, můžeš jím kroutit, můžeš do něj bodat, ale nemůžeš ho zlomit.

Více informací

119 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Objednejte teď a doručíme: Čtvrtek 24/09/2020
 • Poplatek za dopravu:
 • Osobní odběr : 0 Kč
 • Česká pošta : 99 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Lásku nelze poznat jen podle toho, že o nás někdo jeví zájem. Je to něco, co by měl člověk cítit. Důkazy toho, že nás mají skutečně rádi, dává každý najevo jinak. Kdy ale jasně poznáš, že je do tebe opravdu blázen?. Každý však projevuje sympatie jinak, a pokud vyznání podáváte v kódu, kterému váš milý nerozumí, vztah zaskřípe a může skončit rozchodem. Proto se vyplatí zapátrat, jaké projevy lásky očekává váš vyvolený, a ten by se měl zase pídit, po jakých důkazech toužíte vy.

  Někdo si jako důkaz lásky představuje své jméno vytetované přes celý partnerův hrudník, někdo ho vidí ve zlatém prstenu s obřím diamantem, někdo ho vidí v kusu vynikajícího domácího uzeného.

  Každý z nás ale bude souhlasit, že symbolem lásky je bezesporu srdce, a pokud své srdce partnerovi darujeme, určitě pochopí, jak moc ho milujeme. Pozor! V tomto bodě Vás v žádném případě nenabádáme k jakémukoliv sebepoškozování a domácím transplantačním operacím – doporučujeme pouze jeden z našich originálních produktů, který Vás ušetří hrozivých muk při vyrvávání si srdce z těla.

  Na obalu srdce darovaného z lásky naleznete tento text:

  Dávám Ti své srdce, protože Tě miluji a cítím, že Ty jsi ta pravá osoba, u které bude moje srdce v dobrých rukou. Moje srdce je vyrobeno z pěnového polyuretanu. Můžeš je mačkat, můžeš jím kroutit, můžeš do něj bodat, ale nemůžeš ho zlomit.

  Láska s sebou přináší mnoho - radost, štěstí, smích, motýlky v břiše, ale i stesk, smutek a zklamání. Pokud i Vy máte nyní svého miláčka a máte se opravdu rádi, držte se sebe, jak nejlépe umíte, protože ne každému se poštěstí najít si svou spřízněnou duši :-)

  Pro ty, co dávají přednost realističtější podobě srdce, tedy té anatomické, je zde srdce pro drsňáky.

  Materiál

  měkký, omyvatelný ostře červený plast s výplní z pěnového polyuretanu

  Rozměry

  70 x 70 x 46 mm (výška x šířka x hloubka)

Příslušenství

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  25 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: