Originální svatební toaletní papír

M1014

Jdete na svatbu a potřebujete už jen malou pozornost k hlavnímu dárku? Pak originálním a vtipným dárkem je náš svatební toaletní papír :-)

Více informací

117 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 25/01/2022
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Originální svatení dárek to je vždy oříšek…

  Každý chce snoubence překvapit, pobavit i podpořit. Mno, toaletní papír se sice nejeví jako ten pravý dárek, ale možná Vás následující řádky přesvědčí o opaku.

  Vtipný toaleťák nejen že odlehčí poněkud napjatou atmosféru před obřadem (popřípadě  i po obřadě, ale s tím už ženich ni nenadělá), ale může se hodit v případě některých prekérek situací:

  – například: zažívací trakt novopečené novomanželky neunese tlak odpovědnosti a životních změn a po cestě z obřadu na hostinu musí zastavit vyčinčaným autem s panenkou na kapotě u lesíka… který ze svatebních darů nyní novomanželka ocení? Šlehač? Varnou konvici? Obálku s penězi? … však Vy víte správnou odpověď :-)

  - nebo například: novomanžel s novomanželkou se rozhodou, že čekat na svatební noc je ztráta čas a jdou do akce ihned po obřadu, v autě po cestě na hostinu, či na hostině, či ve víru svatební zábavy – velmi velmi pak ocení tento dar!

  - nebo taky například novomanželovi, poté co si připil s každým z příbuzenstva, splácal pivo, víno, slivku, fernet, ruma, voďoura, wizoura, okenu a kdovíco ještě, neudělalo se úplně volno, a proto se radši podělí o obsah svého bříška s keříky před restaurací… V patách je mu však novomanželka, která se v lepším případě chce líbat, v horším případě jde též blinkat do keříků – jak se v této chvíli bude hodit toaleťák na otření úst (ať už manželovi či oběma). S vděkem vzpomenou na člověka, který mu tento originální dar věnoval.

  Toaleťák taky může vyjadřovat přání do manželství – ať jsou spolu novomanželé dlouho šťastni a zamilovaní, a na všechno ostatní se mohou zvysoka vys.at, všechny problémy a starosti jednoduše spláchnout do záchodu!

   

17 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: