Kamenná prodejna

        Vyšehradská 10

        128 00 Praha 2

        Po 11:00 - 17:00
        Út 11:00 - 17:00
        St 11:00 - 17:00
        Čt 11:00 - 17:00
        Pá 11:00 - 17:00

        tel: +420 222-766-216

Mohlo by vás zajímat

Power Balance náramek

Možná doopravdy funguje. Možná funguje, protože tomu věříme. Představujeme vám Power Balance, jeden z nejdiskutovanějších výrobků u nás a zároveň jeden z nejpopulárnějších!

Více informací

99 Kč s DPH

 • XL
 • L

skladem

Objednejte teď a doručíme: Středa 16/06/2021
 • Poplatek za dopravu:
 • Osobní odběr : 0 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Možná doopravdy funguje. Možná funguje, protože tomu věříme. Představujeme vám Power Balance, jeden z nejdiskutovanějších výrobků u nás a zároveň jeden z nejpopulárnějších!

  Princip náramku Power Balance je založen na harmonizaci vnitřní energie. Dosahuje se tím pomocí speciálních hologramů, které působí na přirozené energetické pole člověka. Každý předmět má totiž nějakou energii a určitou frekvenci vnitřních vibrací. Pokud se dostaneme do blízkosti hologramu na náramku Power Balance, tělo se instinktivně naladí na frekvenci tohoto hologramu. Tím dochází k harmonizaci a vaše schopnosti budou využity daleko efektivněji.

   

  Powerbalance zlepšuje rovnováhu, stabilitu a pružnost, z čehož plyne vyšší výkonnost. Tolik popis od samotného výrobce.

  Existují lidé, kteří tvrdí, že je to nesmysl, ale čím dál tím víc lidí se začíná o fenomén Power Balance zajímat. Především sportovci k němu našli rychle cestu a tak můžete tento náramek vidět při různých zápasech i atletických kláních a svá jména s ním spojuje mnoho předních světových sportovců jako například basketbalista Shaquille O'Neal, závodník F1 Rubens Barrichello, hokejista Teemu Selanne, tenisté Mardy Fish a Victoria Azarenková či volejbalista Todd Rogers a mnoho mnoho dalších. Z našich sportovců nosí Power Balance například desetibojař Roman Šebrle.

  Možná si říkáte, že je to celé nějaké divné. Ale co když to doopravdy funguje? I naše zkušenost je taková, že spousta zákazníků si Power Balance pochvaluje.

  Pro úplnou jistotu vám nabízíme možnost vrátit Powerbalance do 30 dnů, pokud budete mít pocit, že vám nijak nepomáhá. Koupě Power Balance náramku je tak zcela bez rizika.

   

  Velikosti náramku - průměr

  XS 16.0 cm / S 17.5cm / M 19.0 cm / L 20.5 cm / XL 22.0 cm

   

  Hmotnost

  dle velikosti cca 8 g

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: