Trofej (nejen) pro hasiče

Máte doma hasiče a nevíte jak ho nejlépe odměnit? No přeci naší skvělou trofejí přímo pro hasiče, která ocení jeho těžkou práci. V dárkovém balení naleznete 3 samolepky s nápisem : Nejlepší hasič, Nejlepší hasič (žízně), Nejdelší stříkačka.

Více informací

219 Kč s DPH

Tento produkt již není na skladě

Objednejte teď a doručíme: Čtvrtek 19/07/2018
 • Poplatek za dopravu:
 • Osobní odběr : 0 Kč
 • PPL CZ : 89 Kč
 • Česká pošta : 99 Kč

  Obrovský požár, na místě zásahu jsou požární sbory z širokého okolí. Žár je ale tak velký, že hasiči ani nemohou přijet tak blízko k plamenům, aby mohli použít stříkačky. Najednou projede mezi nimi staré hasičské auto s dobrovolnými hasiči, vyskáčou ven ve vražedném žáru, postříkají se vodou a začnou hasit. O týden později, jsou vyznamenáni za hrdinství a při převzetí peněžní odměny se starosta ptá, co s penězi udělají. Hasiči se usmějí: "Nejdřív necháme opravit brzdy."

  Tuto trofej určenou jak pro hasiče požárů, tak pro hasiče žízně, můžete použít při spoustě různých příležitostí.

  Součástí balení jsou 3 samolepky Nejlepší hasič, Nejlepší hasič (žízně), Nejdelší stříkačka – ze kterých si můžete vybrat tu nejtrefnější.

  - určitě jí uděláte radost zapálenému hasiči profesionálovi či požárníkovi amatérovi

  - máte-li ve Vašem okolí vyhlášeného hasiče žízně, poctivě vykonávajícího své poslání každý večer v hospůdce

  - dále jí můžete darovat kamarádovi, o kterém víte, že musí často hasit požáry a katastrofy ve svém osobním či pracovním životě

  - v neposlední řadě pobavíte kamaráda, o kterém se tradují divoké zvěsti a mýty ohledně délky a velikosti jeho mužnosti

  - touto trofejí dozajista zkazíte radost pyromanovi

  - tato trofej by se asi výborně hodila současnému vládnímu kabinetu, anžto jim hoří koudel u prd.le, ale byla by to víceméně škoda peněz

   

  V nabídce trofejí naleznete také ocenění pro rybáře či pro milovníky rychlých kol Trofej pro závodníkal, popřípadě můžete udělit Oskara za nejlepší herecký výkon, pokud máte doma začínající superstar nebo upovídaného sourozence je zde pro ně trofej pro zpěváky či politiky, učiteli golfu, nebo pro kolegu začátečníka je zde trofej Nejlepší golfista.

   

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

18 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: