Solar Kit 6v1 - Solární stavebnice SolarBot

Škola hrou aneb sestavte si svůj solarbot a při tom jakoby náhodou zjistíte, jak vlastně solární energie funguje a že z "ničeho" můžete pohánět třeba i loďku na vodě. Nejdůležitější součástí sady je solární panel a motor. Dále máte k dispozici podvozek, vrtule a profil ve tvaru loďky.

Více informací

199 Kč s DPH

skladem

Objednejte teď a doručíme: Úterý 06/12/2022
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Škola hrou aneb sestavte si svůj solarbot a při tom jakoby náhodou zjistíte, jak vlastně solární energie funguje a že z "ničeho" můžete pohánět třeba i loďku na vodě. Nejdůležitější součástí sady je solární panel a motor. Dále máte k dispozici podvozek, vrtule a profil ve tvaru loďky. Z těchto komponentů jsou děti schopné sestavit 6 modelů, které fungují na sluneční pohon.

  Sluneční větrný mlýn, otočné letadlo, loďka s vrtulkou, solární letadlo, auto nebo pejsek, to je 6 základních modelů, které můžete z této sady sestavit. Všechny mají jedno společné: fungují na sluneční pohon.

  Sada nenásilným způsobem poučí děti o výhodách sluneční energie. Děti si vytvoří hračku, která nepotřebuje baterie. Při sestavování není potřeba žádný další nástroj.

  Vhodné pro děti od 10 let.

   

  Rozměry

  balení: 21 x 18 x 5 cm

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: