Vážení návštěvníci,

v této kategorii nabízíme praktické potřeby a vychytávky především do kuchyně, a také řadu originálních hrnečků.

Pro vášnivé fotografy je jako stvořený hrneček objektiv, sportovci ocení hrneček na cappuchino pro golfisty, pro ředitele a ouřady doporučujeme hrneček Nikdo není dokonalý. Milovníci dobrých čajů ocení sadu hrnečku...

Vážení návštěvníci,

v této kategorii nabízíme praktické potřeby a vychytávky především do kuchyně, a také řadu originálních hrnečků.

Pro vášnivé fotografy je jako stvořený hrneček objektiv, sportovci ocení hrneček na cappuchino pro golfisty, pro ředitele a ouřady doporučujeme hrneček Nikdo není dokonalý. Milovníci dobrých čajů ocení sadu hrnečku a  konvičky se zabudovaným sítkem na čaj, zamilovaní pak zvolí hrneček ve tvaru srdce  a ti pokročilejši zamilovaní pak šálek s prstenem.

Dále nabízíme řadu praktických obalů na ovoce či zeleninu, díky kterým jsou plody chráněny proti potlučení. V nabídce máme chránič na jablkoobal na rajčeobal na papriku či chránič na hroznové víno.

Zdendu a ostatní příznivce kuchtění potěší vychytávky pro dochucení pokrmů jako třeba elektrický mlýnek na pepřministruhátkosolnička a pepřenka pro kočku. Pro příznivce orientální kuchyně je určeno prostírání pro asijskou kuchyni či jídelní hůlky pro začátečníky.

V neposlední řadě musíme též zmínit praktickou a ekologickou pomůcku nejen do kuchyně – tašky na třídění odpadu.

Team obchodu originalnidarky.cz Vám přeje příjemné nakupování.

Více

Dárky do kuchyně a hrnečky Počet produktů: 23

na stránku
Zobrazují se 1 – 15 z 23 položek