Dárky pro šéfa

A je to opět tady. Šéf bude mít narozeniny! Lámete si hlavu nad tím, jaký dárek šéfovi koupit? Nechcete kupovat obligátní láhev vína a dárkový koš uzenin? Zkuste něco neobvyklého. Pokud se bojíte, že váš šéf patří k těm vznětlivým, pořiďte mu antistresovou figurku. Vybije si na ní svůj vztek a třeba zapomene, že vám chtěl vyhubovat. V naší nabíd...

A je to opět tady. Šéf bude mít narozeniny! Lámete si hlavu nad tím, jaký dárek šéfovi koupit? Nechcete kupovat obligátní láhev vína a dárkový koš uzenin? Zkuste něco neobvyklého. Pokud se bojíte, že váš šéf patří k těm vznětlivým, pořiďte mu antistresovou figurku. Vybije si na ní svůj vztek a třeba zapomene, že vám chtěl vyhubovat. V naší nabídce si také můžete vybrat dekorační předměty do kanceláře. Což takhle oblíbenou Newtonovu houpačku? Rytmicky pohybující se kuličky působí hypnoticky. Třeba se pomocí tohoto dárku podaří šéfovi zhypnotizovat budoucí obchodní partneru k podpisu lukrativní smlouvy a vás čeká povýšení. Pořádně si promyslete, volbu vhodného dárku pro vašeho šéfa. Na našich stránkách si jistě vyberete.

Více

Dárky pro šéfa Počet produktů: 2

 • 249 Kč na objednávku

  Velmi originální dárek, vhodný zejména pro muže se smyslem pro humor, to je tato zástěra s nezvyklým potiskem. Nápaditě řešené a velmi originální provedení s šikmo vedenými černými a žlutými pruhy působí opravdu dost výstražným dojmem už na první pohled!

  249 Kč
  na objednávku
 • 599 Kč na objednávku

  Model planet se neustále točí a mění směr. Stačí ho popostrčit a můžete jen fascinovaně zírat, jakou reakci vyvolala vaše akce. Navíc jedinou energii, kterou model potřebuje, je ta vaše.

  599 Kč
  na objednávku
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek