Antistresová propiska

Jste neustále ve stresu? Pořád Vás něco nebo někdo rozčiluje? Musíte udělat několik úkolů najednou a víte, že to nestihnete v termínu? Pak máme pro Vás antistresovou propisku s nápisem TO CHCE KLID - NÁDECH - VÝDECH. Doporučujeme se podívat na propisku každých 15 min a meditovat. Zaručeně Vás to zklidní.

Více informací

159 Kč s DPH

na objednávku

Objednejte teď a doručíme: Úterý 06/12/2022
 • Poplatek za dopravu:
 • PPL CZ : 129 Kč
 • Zásilkovna.cz : 49 Kč

  Propiska je věc veskrze praktická a téměř každý z nás ji použije každý den. Žáci, studenti ve škole, ředitelé podepisující důležité smlouvy, úředníci, kantoři píšící výborné známky, děda luštící křížovku či sázející Sportku, každý, kdo pracuje v kanceláři, kadeřnice či kosmetička píšící účet, vědecké kapacity zapisujíce si své poznámky, dětičky čmárající rodičům po důležitých dokumentech, politici, zpěváci, no prostě všichni lidé.

  Nutno však podotknouti, že pokud chcete propisku darovat, je to dar sice praktický, ale nijak nápaditý nebo originální, dokonce až nudný a fádní.
  Proto jsme vyrobili originální řadu propisek, které se vyznačují praktičností a kvalitou, a navíc jsou trefné a vtipné.

  Propiska je vyrobena z kovu, obsahuje modře píšící náplň, je balena v plastové krabičce.

  Tato propiska je určena zejména pro:

  -          nepoučitelné choleriky, kteří se rozčilují kvůli sebemenší hlouposti, topí se v svém vzteku a nedokáží se kontrolovat – tato propiska by mohla být praktickou pomůckou, jak návaly vzteku ovládat

  -          stresově velmi vytížené jedince – politiky, ředitele, dispečery

  -          pro všechny, kteří žijí hektický život – matku hyperaktivních dvojčat, muže či ženu, obývající stejné obydlí jako tchýně, ředitele polepšovny, manželé v manželské krizi, právníky, soudce, dalo by se říci, že v podstatě pro každého

  Dále Vám můžeme nabídnout:

  Propisku pro úspěšné

  Propiska pro úžasnou ženu

  Propisku pro skvělého šéfa

  Propisku pro chytrého člověka

  Neukradnutelnou propisku

  Štěstínosící propisku

   

  Obsah balení:

  1x propiska

  1x plastová dárková krabička

  1x koženkové pouzdro

   

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: