• Nové
Sexy dárková mašle
search
  • Sexy dárková mašle
  • Sexy dárková mašle
  • Sexy dárková mašle
  • Sexy dárková mašle
  • Sexy dárková mašle

Sexy dárková mašle

489,00 Kč
S DPH

Sexy dárková mašle, je skvělý nápad jak si okořenit Váš vztah s partnerem, připravte mu nečekané překvapení v posteli, které si může sám rozbalit. Součástí balení návod k uvázání mašle.

Počet
skladem

K této krásné dárkové mašli snad netřeba příliš popisu. Žena oděná je v tuto mašli bude jistojistě nejbáječnějším dárkem pro každého muže (pozor – nezavrhujeme ani variantu, že muž oděný v této mašli bude též sladkým dárečkem pro partnerku či partnera). Návod na správné sexy uvázání mašle je součástí balení.

Není sex jako sex. Když si svůj milostný život zpestříte třeba hrátkami s touto mašlí, dostane určitě novou jiskru a šmrnc. Nejhorší, co totiž může zavládnout v posteli, je NUDA.

A pokud se bohužel v posteli nudíte, popřípadě Vás i sex obtěžujte, nevěšte hlavu, protože děláte mnoho pro své zdraví. Nevěříte – přečtěte si následující řádky!

Sex je lékem na krásu. Vědecké testy objasnili, že při milování se produkuje množství estrogenu, který dává vlasům přirozený lesk a pokožce hebkost.

Něžné, uvolněné milování snižuje riziko vzniku dermatitídy, vyrážek a skvrn na kůži. Produkovaný pot pročišťuje póry a vaše pokožka doslova září.

Milovaní může spálit všechny kalorie, které se nasbíraly na romantické večeři.

Sex je jeden z nejbezpečnějších sportů, který se dá provozovat. Protáhne a posílí snad každý sval v těle. Je o mnoho příjemnější než plavat 20 délek a nepotřebujete mít ani žádnou speciální obuv!

Sex je okamžitý lék na mírnou depresi. Uvolňuje do krevního oběhu přirozený endorfín, který produkuje pocit eufórie a zanechává ve vás pocit blaženosti.

Čím víc sexu máte, tím jste žádanější. Sexuálně aktivní tělo produkuje významné množství látek zvaných feromony. Tyto jemné sexuální parfémy přivádějí Váš protějšek k šílenství!

Sex je nejbezpečnější sedativum na světě. JE 10 KRÁT EFEKTIVNĚJŠÍ JAKO DIAZEPAM.

Každodenní vášnivé líbání Vás zbaví zubaře. Líbání podporuje vyplavování zbytků jídla ze zubů slinami a snižuje kyselinu, která zapříčiňuje zubní kaz a předchází tvorbě zubního povlaku.

Sex dokonce zmírňuje bolest hlavy. Prožitek milování uvolňuje napětí, které zužuje krevní cévy v mozku.
 

Hodně milování může dokonce uvolňovat ucpaný nos. Sex je přírodní antihistaminikum. Pomáhá bojovat s astma a sennou rýmou.

Specifické reference

ean13
977147396801