Pokladnička s bludištěm
search
  • Pokladnička s bludištěm
  • Pokladnička s bludištěm

Puzzle – Money Maze (labyrint na peníze)

299,00 Kč
S DPH

Máte rádi hlavolamy ? A navíc hlavolamy, kdy je cílem dostat se k penězům ? Pak musíte mít naši pokladničku labyrint, která se skládá z průhledného bludiště, prostoru na peníze a kovové kuličky. Cílem je dostat kuličku z bodu A do bodu B, který pokladničku otevře. Takže skvělý dárek, pro nerváky co potřebují peníze :-)

Počet
skladem

Představujeme vám velmi originální pokladničku pro lehké sadisty, kteří chtějí obdarovat své blízké nějakou finanční částkou, a to především v momentech, kdy dotyčný peníze nutně potřebuje.

Tato pokladnička nabízí hned dva druhy radosti – upřímnou a zlomyslnou. V první řadě radost z peněz, které dotyčný obdržel a snad i vyprostil z kasičky ven (ať už silou mozku nebo silou svalů). Druhá radost spočívá v zlomyslné radosti dárce, který sleduje, jak se zoufalý obdarovaný snaží dostat ke kýžené bankovce při hlasitém nadávání na kuličku, která se ne a ne dostat k cíli.

Tato pokladnička je velmi originální svatební dar. Je pravda, že s tímto darem roste riziko, že o svatební noci se manžel bude více věnovat kuličce v pokladničce než manželce.

Také je to vhodný dárek pro dědu, kam mu můžete do pokladničky uschovat důchod. Pokud si neustále stěžuje, že se nudí, díky této pokladničky zajisté zabaví jak sebe tak i případné ošetřovatele.

Kasičku ocení i synátoři či dcerátorky.

Každopádně je tato pokladnička v jistém smyslu výchovná, jelikož si obdarované peníze musí dotyčný i tak zasloužit. A navíc hlavolamy, rébusy a tato pokladnička rozvíjí mozek, logické myšlení a koordinaci. Takže i v případě, že vám to prostě nejde, můžete se uklidňovat, že něco děláte pro sebe a svůj mozek.

A pokud svou zlomyslnost chcete dotáhnout na šampionskou úroveň, můžete do pokladničky schovat dědovi zuby, sestře antikoncepci, manželovi klíče od auta a manželce platební kartu. Fantazii se v žádném případě meze nekladou.

Specifické reference

ean13
5907779952866