Originální dárky

Podkategorie

 • NEJPRODÁVANĚJŠÍ DÁRKY

  Objevte skvělé dárky, které oslovily naše zákazníky po celém světě! Kategorie 'Nejprodávanější dárky' je skvělým zdrojem inspirace pro ty, kteří hledají tu správnou dárek pro každou příležitost.

  Naše výběry nejprodávanějších dárků zahrnují jedinečné gadgets, zábavné předměty a netradiční produkty, které zaručeně vyvolají úsměv na tváři obdarovaného. Každý kousek v této kategorii je pečlivě vybrán pro svou originalitu a schopnost udělat dojem.Nenechte se uniknout šanci najít ten správný dárek, který je nejen nezapomenutelný, ale také praktický a originální.

 • Hrnečky "Jsi nejlepší..."
 • Dárky pro muže
 • Dárky pro ženy
 • Originální dárky
 • Dárky k Vánocům 2023
 • Antistresové dárky
 • Gadgets, vychytávky

  Vážení návštěvnícíi, v první kategorii našeho e-shopu originalnidarky.cz naleznete vše, čemu se v dnešní době říká gadgets, neboli vychytávky všeho druhu. Tento fenomén nabízí nepřeberné množství produktů, které jsou vhodné téměř k jakékoliv příležitosti. Několik následujících produktů Vám doporučujeme jako "zaručené" tipy na dárky, které prostě udělají radost a splní svůj účel. Velmi oblíbeným dárečkem je vzduch z Brna. Druhým příkladem skvělé vychytávky jsou zajisté svítící rohy. Tyto hodiny jsou vhodným doplňkem do každé kuchyně. Naším posledním tipem na dáreček v této sekci je knížka trezor, kam si můžete bezpečně schovat všechny tajné věci nebo menší obnos peněz. Team obchodu originalnidarky.cz Vám přeje příjemné nakupování.

 • Veselý domov

  Vážení návštěvníci, jako druhou v pořadí jsme pro Vás připravili kategorii s názvem veselý domov. V této kategorii, jak již název napovídá, naleznete dárečky vhodné převážně k obohacení bytu, domu a podobných prostor :-). Věříme, že si z naší široké nabídky určitě vyberete a i v budoucnu nám zachováte Vaši přízeň. V této kategorii naleznete široký výběr originálních hodin. Pro milovníky aut a motorek hodiny ve tvaru pneumatiky. Velmi originální jsou fotkové hodiny, kombinující v sobě ukazatel času a fotoalbum v jednom.  Team obchodu originalnidarky.cz Vám přeje příjemné nakupování.    

 • Dárky do kuchyně a...
  Vážení návštěvníci, v této kategorii nabízíme praktické potřeby a vychytávky především do kuchyně, a také řadu originálních hrnečků. Pro vášnivé fotografy je jako stvořený hrneček objektiv, sportovci ocení hrneček na cappuchino pro golfisty, pro ředitele a ouřady doporučujeme hrneček Nikdo není dokonalý. Milovníci dobrých čajů ocení sadu hrnečku a  konvičky se zabudovaným sítkem na čaj, zamilovaní pak zvolí hrneček ve tvaru srdce  a ti pokročilejši zamilovaní pak šálek s prstenem. Dále nabízíme řadu praktických obalů na ovoce či zeleninu, díky kterým jsou plody chráněny proti potlučení. V nabídce máme chránič na jablko, obal na rajče, obal na papriku či chránič na hroznové víno. Zdendu a ostatní příznivce kuchtění potěší vychytávky pro dochucení pokrmů jako třeba elektrický mlýnek na pepř, ministruhátko, solnička a pepřenka pro kočku. Pro příznivce orientální kuchyně je určeno prostírání pro asijskou kuchyni či jídelní hůlky pro začátečníky. V neposlední řadě musíme též zmínit praktickou a ekologickou pomůcku nejen do kuchyně – tašky na třídění odpadu. Team obchodu originalnidarky.cz Vám přeje příjemné nakupování.
 • Vtipné alkoholové dárky

  Vážení návštěvníci, jak Vám název opět napovídá, naleznete v této kategorii vtipné alkoholové dárky, které udělají radost především příznivcům výborného českého piva, vynikající moravské pálenky a dalších tekutých dobrot. Opravdovým trhákem zejména pro letní měsíce jsou ledové panáky, s jejichž pomocí nemusíte panáčka ochlazovat a zbytečně ředit kostkou ledu, ale rovnou si panáčka nalijete do ledové skleničky. A proti zteplání pivka Vám zaručeně dobře poslouží chladící půllitr. U nás naleznete také řadu vtipných a praktických otvíráků na korunkové uzávěry – třeba prsten jako otvírák, otvírák pro cyklisty, kteří se umí odvázat, máme též speciální otvírák s řehtačkou, hodící se zejména pro fanoušky či na Velikonoce. Mezi evergreeny patří samozřejmě alkoholové společenské hry – člobrdo alkobrdo, chlastací fotbálek anebo Kasparovův zlý sen. Team obchodu originalnidarky.cz Vám přeje příjemné nakupování.

 • Seriózní alkoholové dárky

  Vážení návštěvníci, v této kategorii naleznete zejména dárky pro muže. Spíše decentnější, ale originální dárky, které se nejlépe hodí předávat zároveň s lahvinkou dobrého liguére. Nabízíme řadu tematických butylek butylku pro rybáře, houbařovo zaostřovalo, první pomoc či butylka tekutá viagra.  Jedinečná vychytávka pro ty, co tráví svůj čas za pracovním stolem v kanceláři či na úřadě, je bezpochyby šanon s překvapivým obsahem. V takovém šanonu naleznou místo nudných spisů, nesplacených faktur, důležitých smluv či exekučních příkazů 6 panáčků a lahvinku toho, co mají nejraději. Pro ty, co naopak pracují manuálně či je pro ně kutění koníčkem, doporučujeme pro plynulé přecházení z práce do přestávky otvírák pro kutily.

 • Dárky k vínu

  Vážení návštěvníci, dárky v této kategorii jsou určeny zejména pro milovníky a milovnice vína, kombinují v sobě kvalitní náčiní k servírování vína a elegantní či originální design. Důraz je kladen zejména na kvalitu zpracování produktů. I přes seriózní charakter těchto dárků, zde naleznete originální prvky, které z našich doplňků k vínu činí originální dárky, které předávané oslavenci zároveň s lahvinkou oblíbeného vínečka zaručí radost obdarovaného, a zároveň připomenutí Vašeho skvělého dárku při otvírání každé lahvinky vína. Pro příznivce nadpřirozených jevů doporučujeme originální stojan řetěz na láhev vína, ve kterém Vaše láhev bude levitovat. Krásným dárkem je praktická box na víno v krásné dřevěné krabičce.

 • Krása, zdraví, relaxace

  Vážení návštěvníci, v této kategorii nabízíme zejména dárky pro ženy. Každá žena ráda pečuje o svou krásu a ještě raději se nechává hýčkat. Výtečnou pomůckou pro relaxaci i originální dárek představuje skvělý masírovač hlavy, během několika minut jemných dotyků zaplaví celý organismus pocity srovnatelné snad jen s orgasmickými prožitky. Uvolňuje stres, napětí, zmírňuje bolest hlavy. Stimuluje všechny akupresurní body na hlavě a přináší úžasné uvolnění. Pro dámy nabízíme rovněž šikovné příruční šperkovnice, jak ve formě stojánku tak i v praktické cestovní podobě. V létě dámy ocení vějíře v různých barvách, které je ochrání před horkem letních dnů. V oblasti manikůr nabízíme skvělé luxusní manikúry s líčením.

 • Vychytávky na cesty a...

  Vážení návštěvníci, v této kategorii si jistě vyberete dárek jak pro muže tak pro ženy, kteří hodně cestují, avšak samozřejmě nejen pro ně. Pro ty, co najezdí spoustu kilometrů na cestách, doporučujeme termohrneček do auta, hrneček má připojení do zásuvky v autě (12V), horký nápoj udrží velmi dlouho teplý, nejen díky dvojité izolační stěně hrnečku, ale zejména díky přihřívání hrnečku. Dalším dárkem může být nanopodložka, díky které si můžete cokoli bezpečně odložit na palubní desku auta, aniž by vám věci neustále klouzaly a padaly pod nohy.  Ti, co cestují jako neřidiči, jistě ocení cestovní odpočinkovou sadu. A pro zkrácení volné chvíle na cestách může posloužit rubikova kostka. A pokud cestujete v létě vlakem, budete neskonale vděční za vějíř. Pokud si na cestu chcete vzít zdravou svačinku, máme pro Vás chrániče na různé druhy ovoce či zeleniny popřípadě cestovní misku na salát. Díky našim vychytávkám si své cestování maximálně zpříjemníte.

 • Dárky pro sportovce

  V této kategorii naleznete dárky, které udělají radost především mužům. Nachází se zde široká nabídka dárků pro fotbalisty, pro příznivce motosportu či pro milovníky karetních her. Milovníkům golfu je určena celá zvláštní kategorie Dárky pro golfisty.   Každého fotbalistu jistě potěší fotbalová záchodová štětka, se kterou může při sledování zápasu dodržovat pitný režim či fotbalové pouzdro na mobil, které má svůj povrch opatřen stylovým fotbalovým hřištěm. Pro fandění svému oblíbenému týmu je skvělým pomocníkem oblíbená vuvuzela. A pro pasivní fotbalisty a gaučáky je ideálním dárkem mini stolní fotbálek. Pro motorkáře v nabídce naleznete originální budíky v designu motorky a pro automobilové závodníky například myš v designu auta. Jedním z nejprodávanějších produktů, který je určen jak pro sportovce, tak pro ty, co sportu neholdují jsou nafukovací boxovací rukavice, které slouží mimo jiné jako spolehlivé řešení všech sporů na pracovišti, ve škole či doma.  Pokud chcete obdarovat více či méně vášnivého sportovce, tato kategorie Vám ve výběru jistě pomůže.

 • Dárky pro golfisty

  V této kategorii Vám nabízíme originální dárky pro golfisty a milovníky golfu.  Pro vášnivé hráče golfu doporučujeme jako netradiční dárek originálně potištěné míčky Wilson - vtipné míčky se smajlíky. Jako golfový gadget doporučujeme propisky v designu golfových holí, dále trofej pro golfistu či golfové míčky pro vítěze. Pro kancelářské trénink úderů doporučujeme sada golfových per s hodinami, green do kanceláře či putovací hrnek pro trénování úderů při každé kávičce. 

 • Dárky pro děti

  V našem e-shopu myslíme na radost a pobavení i našich a Vašich ratolestí. V této kategorii jsou zařazeny dárky, které  potěší a překvapí (nejen) děti. U všech produktů v této kategorii obzvláště pečlivě dbáme na kvalitu a bezpečnost výrobků, všechny výrobky mají CE certifikát a splňují normy EU. Na všechny věci je poskytována standardní záruka dva roky.

 • Erotické a romantické...

  Vítáme Vás v hanbatém oddělení našeho obchodu, prosím pokud Vám ještě nebylo 18 let tak tuto kategorii neprodleně opusťte – horní věková hranice pro návštěvu této kategorie stanovena není. V kategorii erotické a romantické dárky naleznete vtipné a originální dárky i ptákoviny s lechtivým nádechem, určené nejen pro nenapravitelné chlípníky a skalní erotomany (erotomanky).   Chcete zažít víc – pořiďte si naše plyšová pouta, překvapte Vašeho miláčka erotickou večeří z hanbatých těstovin. V létě Vás spolehlivě ochladí eroticky tvarované ledy pro muže a naopak v zimě Vás zahřeje chlapákofor či sexy termofor. Z lehce lechtivých dárečků pro muže můžeme nabídnout antistresové prso, zaručeně fungující zvětšovač penisu nebo butylku tekutá viagra. Pro zamilované, kteří hledají jemnější dárek, kterým by mohli obdarovat svého miláčka zde máme masírovače hlavy.

Počet produktů: 119

Zobrazení 1-12 z 119 položek

Aktivní filtry